עדויות והמלצות

"קיבלתי מספר טיפולים לכאב בכתף ימין בעיקר. כבר אחרי הטיפול הראשון חשתי הקלה רבה בכאב. לאחר חמשה טיפולים חל שיפור משמעותי והכאב חלף. אילן, אני מודה על הטיפול המסור והמקצועי. במיוחד על האוירה הטובה והנינוחות שאתה משרה על המטופל בזמן הטיפול."

ד"ר אורית שירי, רופאה בכירה בבית יוליאנה, הרצליה, מרצה באוניברסיטת תל אביב ואוניברסיטת אריאל

"אילן יאנג הינו אוסטאופת בעל מוניטין העובד לפי הסטנדרטים  והקריטריונים האירופיים באוסטאופתיה. הוא מורה בכיר במכללה בווינגייט בקורס להכשרת מטפלים באוסטאופתיה ומנהל את קליניקת הסטודנטים .אילן שם דגש על איכות הטיפול ומקצועיות ללא פשרה.משתתפי הקורס מתפעלים ללא הרף על ידע הנרחב ועל איכות הטיפול המקנה להם אילן. כן ירבו כמוהו!"               

רז'ין שובל, מנהלת שיווק של בית הספר לרפואה משלימה במכללה בווינגייט

"אילן, אני מודה לך מקרב לב, על טיפולך המסור בכל התקופה שבה אני מטופלת אצלך. חל שיפור מתמיד במצבי. בתור רקדנית לשעבר ומורה ליוגה אשר עוסקת בפעילות גופנית שעות רבות במהלך היום. אני זקוקה לטיפולים בשרירים תפוסים וכואבים ובעיות בירכיים אשר מהם אני סובלת כבר שנים. הידע המקצועי שלך תרם לי רבות, בהתאמת הפעילות הגופנית שלי למצבי הפיזי, והן להבנת מצבי הגופני ומניעת נזקים נוספים. אני חייבת להודות שאישיותך המקסימה, ההשקעה הרבה, והסבלנות שלך, העדינות, הרגישות, וההקשבה, וכמובן המקצועיות הרבה תרמו לחוויה. תודה רבה."

טלי מור, מורה ליוגה, ראשון לציון

"רציתי להודות לך על שהצלחת להקל על כאבי הגב מהם סבלתי כל כך הרבה זמן! טוב לדעת שיש למי לפנות ולקבל מענה מהיר, מקצועי ואפקטיבי."

דנית שובל, סטודנטית לרפואה, אוניברסיטת תל אביב

"שמי עדי ואני רקדנית במקצוע לפני שנה נפצעתי במהלך אימון הגעתי לאילן אחרי שיאצו, אטופן מסג' רקמות עמוק כל טיפול אפשרי . אצל אילן יכלתי לראות שיפור מטיפול לטיפול ואחרי כמה טיפולים חזרתי להופיע. פציעות הם חלק מהיומיום שלי והטיפול של אילן עזר לי יותר מכל טיפול שאי פעם לקחתי אז עליו אני ממליצה באמת בלב שלם ומלא ואילן- תודה ! !!"

עדי בוקאי, רקדנית, הרצליה  

"אני רוכב אופניים ומבלה הרבה מזמני ברכיבה על אופניים בשטח. הטיפול של אילן עזר לי להישאר ללא פציעות למרות האינטנסביות שבה רכבתי על אופניים בסופי שבוע והשעות הרבות שבילתי מול חשב במהלך השבוע במסגרת עבודתי. במקרים בהם נפצעתי במהלך הרכיבה, אילן עזר לי להחלים מהר יותר ממה שצפיתי. תודה לך אילן על עזרתך."

 סאם ג'ייקוב, רוכב אופניים, תל אביב

"אילן, הכרתי אותך במסגרת סדרת טיפולים אלטרנטיביים. הגישה הטיפולית שלך ייחודית ומקצועית, מלווה ברגישות והקשבה. במהלך המפגש הטיפולי נמצא המטופל במרכז וכך הוא זוכה למלוא תשומת הלב המקצועית והאישית. אתה מביא אל הטיפול את נסיונך העשיר, ואת תפיסתך הטיפולית הכוללת את גוף ונפש האדם. כחלק בלתי נפרד מתפקודו היום יומי; זוהי רפואה משלימה במיטבה."

אילן קאופמן, מטפל ברפלקסולגיה, רמת גן

"לאחר פריקת כתף וסדק בירך הגעתי לאילן המקסים. כבר לאחר הטיפול הראשון הרגשתי שאני במקום הנכון. אילן מטפל מקצועי ומדהים ובזכותו חזרתי לשגרת חיים ללא כאבים. כיום כל משפחתי וחבריי הקרובים מטופלים אצלו ומאושרים."

קרן ליכטנפלד, רמת אביב

"אילן, תודה על העזרה עם הטיפולים. הקלת עליי ועזרת לי לשים את הכאבים בצד. אתה אוסטאופט מדהים ויודע לפתור בעיות."

מאיה מזוז, קוסמטיקאית, מאי ביוטי, הרצליה

"אילן, תודה על הטיפולים. מאוד עזרת לי בזמן המשבר. הגב שלי מרגיש אפילו יותר חזק מאשר לפני התאונה!"

ליאור יקובי, תל אביב

"מטפל אנושי, אמין ומקצועי"

אוריין הלל, מורה ליוגה, הרצליה פיתוח

 

לבירורים וקביעת תור לחץ כאן או התקשר ל-03-6030709.